PURO SPS DK-D 2x24W FDH G5 (036222422)

PURO SPS DK-D 2x24W FDH G5 (036222422)

Iekštelpu apgaismes sistēma/lampa, kas atkarībā no modeļa variācijas stiprināma tieši pie griestiem vai kā piekārtā lampa. Iespējams iegādāties moduļus, lai lampas savienotu lineārās vai perpendikulārās sistēmās. Šie risinājumi īpaši piemēroti biroju, skolu, kā arī citu sabiedrisko telpu apgaismošanai, kad nepieciešams nodrošināt vispārēju apgaismojumu telpā. IP 20.

Pārējos PURO lampu modeļus un to tehniskos raksturlielumus skatīt pievienotajā PDF failā.

 

Cena: 236 EUR

SLIMLAMP-T5 FH 14W/840 (SL14A4B22NN)

SLIMLAMP-T5 FH 14W/840 (SL14A4B22NN)

Apgaismes ķermenis, kas stiprināms pie sienas vai griestiem. Ideāli piemērots dažādu nišu un izbūvētu aiļu izgaismošanai. Papildus iespējams iegādāties dažāda tipa savienojumus, lai būtu iespējams izveidot saliktas konstrukcijas gaismas ķermeni (lampas izvietot lineāri vai jebkurā leņķī). IP 20. Pārējos SLIMLAMP un SLICK lampu modeļus un to tehniskos raksturlielumus skatīt pievienotajā PDF failā.

Cena: 56 EUR

264_Slick-Slimlamp.pdf

PURO SPS PC-D 2x24W FDH G5 (037022422)

PURO SPS PC-D 2x24W FDH G5 (037022422) Iekštelpu apgaismes sistēma/lampa, kas atkarībā no modeļa variācijas stiprināma tieši pie griestiem vai kā piekārtā lampa. Iespējams iegādāties moduļus, lai lampas savienotu lineārās vai perpendikulārās sistēmās. Šie risinājumi īpaši piemēroti biroju, skolu, kā arī citu sabiedrisko telpu apgaismošanai, kad nepieciešams nodrošināt vispārēju apgaismojumu telpā. IP 40. Pārējos PURO lampu modeļus un to tehniskos raksturlielumus skatīt pievienotajā PDF failā.
Cena: 178 EUR

MOD. FD 2x18W BIANCO (PL135 2X18 B)

MOD. FD 2x18W BIANCO (PL135 2X18 B) Iekštelpu apgaismes sistēma/lampa, kas atkarībā no modeļa variācijas stiprināma tieši pie griestiem vai kā piekārtā lampa. Iespējams iegādāties moduļus, lai lampas savienotu lineārās, perpendikulārās vai krusteniskās sistēmās. Šie risinājumi īpaši piemēroti biroju un sabiedrisko telpu apgaismošanai, ja nepieciešams nodrošināt vispārēju apgaismojumu, kā arī radīt modernu dizainisko risinājumu. Modeļi pieejami dažādos krāsojumos. IP 20/40. Pārējos ANACONDA lampu modeļus un to tehniskos raksturlielumus skatīt pievienotajā PDF failā.
Cena: 114 EUR

MOD. FD 1x18W BIANCO (PL68 18 B)

MOD. FD 1x18W BIANCO (PL68 18 B) Iekštelpu apgaismes sistēma/lampa, kas atkarībā no modeļa variācijas stiprināma tieši pie griestiem vai kā piekārtā lampa. Iespējams iegādāties moduļus, lai lampas savienotu lineārās, perpendikulārās vai krusteniskās sistēmās. Šie risinājumi īpaši piemēroti biroju un sabiedrisko telpu apgaismošanai, ja nepieciešams nodrošināt vispārēju apgaismojumu, kā arī radīt modernu dizainisko risinājumu. Modeļi pieejami dažādos krāsojumos. IP 20/40. Pārējos ANACONDA lampu modeļus un to tehniskos raksturlielumus skatīt pievienotajā PDF failā.
Cena: 75 EUR

MOD. C/CARTEL. SEGNAL. B (PL68 18LT B)

MOD. C/CARTEL. SEGNAL. B (PL68 18LT B) Iekštelpu informatīvā apgaismes sistēma, kas atkarībā no modeļa variācijas stiprināma tieši pie griestiem vai kā piekārtā lampa. Šie risinājumi piemēroti, lai sabiedriskajās telpās izvietotu izgaismotas informatīvās norādes. Modeļi pieejami dažādos krāsojumos. Informatīvās piktogrammas iespējams iegādāties atsevišķi. IP 40. Pārējos ANACONDA informatīvo apgaismes ķermeņu modeļus un to tehniskos raksturlielumus skatīt pievienotajā PDF failā.
Cena: 100 EUR

MDS

MDS

Iekštelpu moduļveida apgaismes sistēma. Sistēma sastāv no metāla moduļiem, kā arī no optiskajiem un elektroniskajiem komponentiem plašā sortimentā. Metāla pamatmoduļus aprīko ar reflektoriem, elektroniku, optiku un savienojumiem no MDS sērijas, lai izveidotu kopēju apgaismes sistēmu, kura apmierinātu visas uzstādītās prasības. Šīs sistēmas priekšrocības ir plašais moduļu sortiments, kas ļauj izveidot maksimāli pielāgotu apgaismes sistēmu katram projektam. IP 40. MDS moduļu sortimentu un to tehniskos raksturlielumus skatīt pievienotajā PDF failā.