Mitech KO

Mitech KO Universāla līme iekšējo sienu siltināšanas sistēmām, pielietojot polistirola plāksnes, armētās kārtas veidošanai uz polistirola, izmantojot stikla šķiedras audumu, un polistirola plākšņu līmēšanai MITECH ēku siltināšanas sistēmās, iedobju un šuvju aizpildīšanai, kā arī virsmas izlīdzināšanai. Līme ir paredzēta jaunu ēku siltināšanai, kā arī ēku termo - renovācijai. Līmējot polistirola plāksnes patēriņš 3,0 – 4,0 kg/m². Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.165 Ls /kg

Mitech KS

Mitech KS

Līme polistirola plākšņu līmēšanai MITECH ēku siltināšanas sistēmās. Šī līme ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu iekštelpām un ārpus tām, uz visa veida minerālu virsmām, piem., betona, rūpnieciskās ražošanas dzelzsbetona, silikāta vai keramiskajiem ķieģeļiem un dobajiem blokiem, betona, keramzītbetona un gāzbetona blokiem, dabīgā akmens, minerālapmetuma. Līme ir paredzēta jaunu ēku siltināšanai, kā arī ēku termo - renovācijai. Līmējot polistirola plāksnes patēriņš 3,0 – 4,0 kg/m². Fasēta 25 kg maisos.

Cena: 0.12 Ls /kg

Mitech KO-W

Mitech KO-W Universāla līme iekšējo sienu siltināšanas sistēmām, pielietojot minerālvates un polistirola plāksnes, armētās kārtas veidošanai uz polistirola un vates, izmantojot stikla šķiedras audumu, polistirola un vates plākšņu līmēšanai MITECH un MITECH M ēku siltināšanas sistēmās, iedobju un šuvju aizpildīšanai, kā arī virsmas izlīdzināšanai. Līme ir paredzēta jaunu ēku siltināšanai, kā arī ēku termo - renovācijai. Patēriņš līmējot minerālvates plāksnes 5,0 – 6,0 kg/m². Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.195 Ls /kg

Mitech KS-W

Mitech KS-W Līme polistirola un minerālvates plākšņu līmēšanai MITECH un MITECH M ēku iekšējo sienu siltināšanas sistēmās. Šī līme ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu iekštelpām un ārpus tām, uz visa veida minerālu virsmām, piem., betona, rūpnieciskās ražošanas dzelzsbetona, silikāta vai keramiskajiem ķieģeļiem un dobajiem blokiem, betona, keramzītbetona un gāzbetona blokiem, dabīgā akmens, minerālapmetuma. Līme ir paredzēta jaunu ēku siltināšanai, kā arī ēku termo - renovācijai. Patēriņš līmējot minerālvates plāksnes 5,0 – 6,0 kg/m². Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.13 Ls /kg