Mitech ZM

Mitech ZM Mūrjava ir paredzēta tradicionālu mūrēšanas darbu veikšanai, tādu kā: mūru veidošanai no ķieģeļiem, dobajiem blokiem, kā arī citiem līdzīga veida keramiskajiem, betona vai kaļķa – smilšu materiāliem. Izmantojama starpstāvu parsegumu, kā arī ēku pmtu sienu mūrēšanai virszemes daļā. Mūrjava MITECH ZM ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu iekštelpās, kā arī ārpus tām. Mūrjavu nedrīkst izmantot telpās, kas pastāvīgi pakļautas mitruma ietekmei. Patēriņš apm. 1,6 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.07 Ls /kg

Mitech ZT

Mitech ZT Apmetuma java ir paredzēta tradicionālu mūrēšanas darbu veikšanai no I līdz III kategorijai. Apmetuma javas sastāvs garantē tās efektīvu, vieglu un ērtu lietošanu, kā arī, pēc nožūšanas – teicamu saķeri ar dažādām būvniecības virsmām. Apmetuma javu nedrīkst izmantot telpās, kas pastāvīgi pakļautas mitruma ietekmei. Apmetuma java MITECH ZT ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu iekštelpās, kā arī ārpus tām. Patēriņš apm. 1,5 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.07 Ls /kg

Mitech ZTM

Mitech ZTM Java paredzēta tradicionālo apmetumu veikšanai ar mašīnas palīdzību vai ar roku gan iekštelpās, gan ārpus tām. Javu var izmantot uz neapstrādātām virsmām, kas veidotas no ķieģeļiem, blokiem, dobajiem blokiem un keramiskiem vai kaļķa – smilšu materiāliem. Izmantojama arī uz betona un gāzbetona virsmām, cementa un cementa – kaļķa apmetumiem, kā arī uz ģipša virsmām. Patēriņš apm. 1,4 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.095 Ls /kg

Mitech ZTP

Mitech ZTP Gruntējuma apmetuma java paredzēta apmešanai ar mašīnas palīdzību vai ar roku pirms cementa, cementa – kaļķa un kaļķa apmetuma uzklāšanas gan iekštelpās, gan ārpus tām. Javu var izmantot uz neapstrādātām virsmām, kas veidotas no ķieģeļiem, blokiem, dobajiem blokiem un keramiskiem vai kaļķa – smilšu materiāliem. Izmantojama arī uz betona un gāzbetona virsmām, cementa un cementa – kaļķa apmetumiem, kā arī uz ģipša virsmām. Patēriņš apm. 1,0 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.095 Ls /kg

Mitech ZK (Natural)

Mitech ZK (Natural) Java klinkeram ir paredzēta tradicionālu mūrēšanas darbu veikšanai, izmantojot ķieģeļus un dažādas formas klinkera ķieģeļus, kā arī citus materiālus ar zemu uzsūkšanas spēju. Izmantojama arī mūra un apdares (ķieģeļu, flīžu vai dekoratīvo) šuvju veidošanai. MITECH ZK java ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu aizsargsienu, aku, norobežojošu mūru, dekoratīvu un būvniecības elementu mūrēšanā. Izmantojama gan iekštelpās, gan ārpus tām. Patēriņš apm. 40 - 50 kg/ m². Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.125 Ls /kg

Mitech ZK (Pelnu, Grafīta, Brūna)

Mitech ZK (Pelnu, Grafīta, Brūna) Java klinkeram ir paredzēta tradicionālu mūrēšanas darbu veikšanai, izmantojot ķieģeļus un dažādas formas klinkera ķieģeļus, kā arī citus materiālus ar zemu uzsūkšanas spēju. Izmantojama arī mūra un apdares (ķieģeļu, flīžu vai dekoratīvo) šuvju veidošanai. MITECH ZK java ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu aizsargsienu, aku, norobežojošu mūru, dekoratīvu un būvniecības elementu mūrēšanā. Izmantojama gan iekštelpās, gan ārpus tām. Patēriņš apm. 40 - 50 kg/ m². Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.15 Ls /kg

Mitech ZK (Smilškrāsa)

Mitech ZK (Smilškrāsa) Java klinkeram ir paredzēta tradicionālu mūrēšanas darbu veikšanai, izmantojot ķieģeļus un dažādas formas klinkera ķieģeļus, kā arī citus materiālus ar zemu uzsūkšanas spēju. Izmantojama arī mūra un apdares (ķieģeļu, flīžu vai dekoratīvo) šuvju veidošanai. MITECH ZK java ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu aizsargsienu, aku, norobežojošu mūru, dekoratīvu un būvniecības elementu mūrēšanā. Izmantojama gan iekštelpās, gan ārpus tām. Patēriņš apm. 40 - 50 kg/ m². Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.19 Ls /kg

Mitech ZW

Mitech ZW Izlīdzinošā java ir paredzēta betona pārsegumu izlīdzināšanai, kā arī cementa un anhidrīda gruntējuma izlīdzināšanai zem keramisko flīžu seguma un visa veida grīdas segumiem, piem., tepiķiem, korķa, PVC, parketa un grīdas paneļiem gan iekštelpās, gan ārpus tām. Izlīdzinošo javu MITECH ZW var izmantot uz tādām virsmām kā: ģipškartona plāksnes, stingras un atbilstoši ražotāja norādījumiem stiprinātas plāksnes. Izlīdzinošā java MITECH ZW ir būvniecības materiāls ar plašu pielietojumu. Patēriņš apm. 1,5 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.115 Ls /kg