Mitech KP RELAX

Mitech KP RELAX

Līme paredzēta sienu un grīdas keramisko (emaljētas, terakotas, klinkera) flīžu līmēšanai, kā arī cementa flīžu ar zemu uzsūkšanas spēju līmēšanai iekštelpās. Līmi var izmantot uz tādām virsmām kā: cementa, cementa – kaļķa un ģipša apmetuma, betona, gāzbetona, anhidrīda vai cementa monolītajām grīdām, neapstrādātas virsmas, kas veidota no ķieģeļiem, blokiem, dobajiem blokiem u.c. līdzīga veida keramiskiem materiāliem, kā arī uz ģipškartona un spaļu plākšņu virsmām. Izmantojama arī mūrēšanai. Patēriņš apm. 1,0 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.

Cena: 0.1 Ls /kg

Mitech KP

Mitech KP Līme paredzēta sienu un grīdas keramisko (emaljētas, terakotas, klinkera, gresa) flīžu līmēšanai, kā arī cementa, betona un dabīgā akmens flīžu ar zemu uzsūkšanas spēju līmēšanai iekštelpās un ārpus telpām. Līmes javu MITECH KP var izmantot uz tādām virsmām kā: cementa, cementa – kaļķa un ģipša apmetuma, betona, gāzbetona, anhidrīda vai cementa monolītajām grīdām, neapstrādātas virsmas, kas veidota no ķieģeļiem, blokiem, dobajiem blokiem u.c. līdzīga veida keramiskiem materiāliem, kā arī uz ģipškartona un spaļu plākšņu virsmām. Izmantojama arī mūrēšanai. Patēriņš apm. 1,0 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.12 Ls /kg

Mitech KE

Mitech KE Elastīgā līme paredzēta sienu un grīdas keramisko, klinkera, gresa, betona, dabīgā un mākslīgā akmens flīžu līmēšanai iekštelpās un ārpus telpām. Līmes javu MITECH KE var izmantot uz tādām virsmām kā: vecas emaljas, lējumiem, cementa, cementa – kaļķa un ģipša apmetuma, betona, gāzbetona, anhidrīda vai cementa monolītajām grīdām, neapstrādātas virsmas, kas veidota no ķieģeļiem, blokiem, dobajiem blokiem u.c. līdzīga veida keramiskiem materiāliem, kā arī uz ģipškartona un spaļu plākšņu virsmām. Patēriņš apm. 1,0 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.22 Ls /kg

Mitech KE SUPER

Mitech KE SUPER Elastīgā līme paredzēta sienu un grīdas keramisko, klinkera, gresa, betona, dabīgā un mākslīgā akmens flīžu līmēšanai iekštelpās un ārpus telpām. Līmes javu MITECH KE SUPER var izmantot uz tādām virsmām kā: vecas emaljas, lējumiem, cementa, cementa – kaļķa un ģipša apmetuma, betona, gāzbetona, anhidrīda vai cementa monolītajām grīdām, neapstrādātas virsmas, kas veidota no ķieģeļiem, blokiem, dobajiem blokiem u.c. līdzīga veida keramiskiem materiāliem, kā arī uz ģipškartona un spaļu plākšņu virsmām. Izmantojama arī apsildāmajām grīdām. Patēriņš apm. 1,0 kg/ m² uz 1 mm. Fasēta 25 kg maisos.
Cena: 0.28 Ls /kg